Zadzwoń do nas! 570 720 009 791 099 299

Osiedle Zielone Agresty

Kiełczów
Agrestowa

ilość mieszkań: 16
wolnych: 0
status: inwestycja zakończona

Galeria

Opis inwestycji

Osiedle "Zielone Agresty" to idealne miejsce dla osób ceniących komfort , spokój i bliskość natury. W bezpośrednim otoczeniu osiedla rozwija się głównie zabudowa jednorodzinna i willowa.

Zielone Agresty to wkomponowane w ciche otoczenie osiedle czterech nowoczesnych budynków , w których wydzielono po cztery mieszkania. Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależą ogrody, dzięki którym mieszkańcy mogą poczuć kameralny charakter własnego domu. Mieszkania na pietrze posiadają przestronne balkony. Inwestycja ogrodzona, z własnymi miejscami postrojowymi, przypisanymi do mieszkań.

Kiełczów oferuje szerokie zaplecze sklepowe i rozwijającą się infrastrukturę autobusową. Znajdziesz tu również przedszkola oraz szkołę podstawową, jedyną w Polsce biorącą udział w programie European Schools for Healthy Food. Okolica oferuje sporo terenów zielonych, miejsc spacerowych oraz do rowerowych wycieczek. A wokół Ciebie spokój, choć tak niedaleko do Wrocławia i jego centrum. Planowana w okolicy Kiełczowa obwodnica, to dodatkowy atut inwestycji.

Lokalizacja

Napisz do nas

Wykonanie: KARONET