Zadzwoń do nas! 570 720 009 791 099 299

Morelowy Sad

Kiełczów
Agrestowa

ilość mieszkań: 32
wolnych: 0
status: inwestycja zakończona

Galeria

Opis inwestycji

Miejscowość Kiełczów, położona na granicy miasta Wrocławia. Blisko do atrakcji jakie oferuje duża miejska aglomeracja. Daleko od miejskiego zgiełku, choć nie samotnie, a bardzo sąsiedzko.

Wśród mnogości zabudowań jakie oferuje Kiełczów, planujemy stworzyć dla Ciebie coś niezwykłego, w subtelnej, niewysokiej zabudowie, na kameralnych inwestycjach. Znajdziesz wymarzony kąt dla siebie i rodziny. Przedszkole, szkołę, miejsce do rowerowych wycieczek i ulubiony sklepik. Zadbamy byś z przyjemnością budził się każdego dnia, nawet gdy za oknem szaleć będzie plucha. Byś polubił to miejsce tak samo jak my. Byś był pewien, że znalazłeś coś wyjątkowego. Subtelna zabudowa, proste formy, a zdecydowanie niebanalnie. Zamknięte osiedla z własną infrastrukturą. Mamy ambicje by stworzyć Kiełczów na nowo. Byś na nowo odkrył go i Ty.

DomKoncept S.A. przedstawia Ci Kiełczów w nowej jakości. Przyjrzyj się naszym najbliższym propozycjom i znajdź coś specjalnie dla siebie. Niech nasza wizja spełni Twoje marzenia. Tak oto właśnie powstaje dla Ciebie NOWY KIEŁCZÓW.  

Lokalizacja

Napisz do nas

Wykonanie: KARONET