Zadzwoń do nas! 570 720 009 791 099 299

Oferta

                               WKRÓTCE ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI !!!!!!!!!!!


Kwiatowa Aleja w Dobrzykowicach, przy ulicy Fiołkowej to nowoczesna inwestycja położona w przepięknej miejscowości pod Wrocławiem.

Oferujemy domy dwukondygnacyjne ( 6 pokoi i 3 łazienki ) w zabudowie szeregowej o powierzchni 166,23 m2 
wraz z  antresolą oraz dwoma balkonami ( nad salonem i nad garażem ) .

 

W cenie domu są również elektryczne rolety na parterze oraz pierwszym piętrze, a także ogrzewanie podłogowe na parterze.

Do lokali zapewnione będą wszystkie niezbędne media, jak woda, prąd, gaz (ogrzewanie) i szambo oraz dojazd po utwardzonej drodze. 


Do każdego domu przynależny ogródek o powierzchni 50 m2 lub 200 m2 oraz garaż.


Ceny od 650 000 - 680 000 zł.Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych Klientów współpracujemy z doradcą finansowym, który oferuje swoje wsparcie i pomoc w szybkim i optymalnym sfinansowaniu nieruchomości.
Dzięki profesjonalnemu doradcy kredytowemu nasi Klienci będą mogli przeanalizować oferty ponad 20 banków, otrzymają pomoc przy kompletowaniu dokumentów, dostaną pełną informację na temat kosztów kredytów, a także wynegocjują najlepsze, indywidualne warunki kredytowania.
Ponadto, dzięki wsparciu doradcy finansowego i uproszczonym procedurom kredytowym decyzja o przyznanym kredycie przyznana będzie w znacznie krótszym czasie. Nasz doradca kredytowy jest do Państwa dyspozycji we wskazanym przez Państwa miejscu i czasie, również po otrzymaniu decyzji kredytowej, a jego pomoc jest dla Klientów całkowicie nieodpłatna!
Nasz doradca:
Tomasz Mańkowski
Tel: 570 720 009 , tomasz.mankowski@unkon.pl

Napisz do nas

Wykonanie: KARONET